Ogólnopolski konkurs matematyczny ? TopMaths

Ogólnopolski konkurs matematyczny ?TopMaths? adresowany jest do wszystkich pasjonatów matematyki, którzy chcą stawić czoła zadaniom, które odnoszą się do wspomnianej dziedziny naukowej. Adresowany jest on do uczniów z terenu całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

1. Konkurs ?TopMaths? zostanie przeprowadzony online na portalu edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.

2. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie on przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.

3. Pytania, z jakimi mierzyć będą się uczestnicy konkursu odpowiadają najnowszej podstawie programowej. Zostały one przygotowane przez nauczycieli matematyki, dlatego też ich rozwiązywanie stanowić będzie doskonały trening dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się pytania nawiązujące do zakresu materiału pojawiającego się na maturze podstawowej, jak również rozszerzonej).

4. Szczegółowe informacje na temat konkursu ?TopMaths? można znaleźć pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

?TopMaths? to wyjątkowa zabawa matematyczna, dająca możliwość rywalizacji z innymi. To także okazja, sprawdzenia swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z ?Królową Nauk?. Niniejszym serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.